Aktualitātes

Mūžizglītības nodaļā viesojas VHS Meppen pārstāvji

25. aprīlī Liepājas Universitātes Mūžizglītības nodaļa uzņēma divus Volkshochschule Meppen (Tautas augstskolas) pārstāvjus no Vācijas, Mepenas. Mobilitātes projekta ietvaros Liepājā viesojās VHS Meppen Valodas un integrācijas nodaļas izglītības vadības speciāliste Radka Lemmen un pedagogs Ziedonis Stutiņš.


VHS Meppen pārstāvji vizītes laikā viesosies arī Rīgā, Tukumā, Kuldīgā, Jūrmalā un Jelgavā, lai meklētu sadarbības partnerus dažādiem tālākizglītības projektiem. Vizītes mērķis ir iepazīt potenciālos projektu sadarbības partnerus dažādos Latvijas reģionos, lai īstenotu projektus kultūrvērtību apzināšanai un to digitalizēšanai tālākizglītības veicināšanas ietvaros.


VHS Meppen ir Lejassaksijas federālās zemes atzīta pieaugušo izglītības iestāde, tā dibināta 1989. gadā.


VHS Meppen ir viena no lielākajām bezpeļņas izglītības iestādēm Emslandē. Emslande sadalīta 6 administratīvos centros un tajā dzīvo vairāk nekā 100 000 iedzīvotāju.


Katru gadu VHS Meppen piedāvā gan dažādus apmācības kursus, gan kvalifikācijas kursus dažādās jomās vairāk nekā 50 000 mācību stundu apmērā un vairāk nekā 12 000 dalībniekiem. Kursi tiek piedāvāti šādās kvalifikācijas jomās: sabiedrība (kultūra, politika, vides izglītība, vēsture, skolas izglītība), veselība, IT, arodapmācība un valodas (svešvalodas, vācu valoda).


VHS Meppen  mērķauditorija ir jebkura persona, kurai nav obligāti jāapmeklē skola, arī imigranti.


Plašāka informācija par VHS Meppen: www.vhs-meppen.de