Valodas

Dāņu valoda bez priekšzināšanām

Ceļš uz Dāņu sirdi ir caur dāņu valodu! Nodarbības paredzētas cilvēkiem, kas vēlas iemācīties dāņu valodu un iepazīt dāņu kultūru. Nodarbības noderīgas gan biznesa, gan privātam sektoram un it īpaši studentiem, kuri vēlas uzsākt studijas Dānijā, lai atvieglotu ikdienas dzīvi un socializāciju. Caur dažādām mācību metodēm mēs apgūsim dāņu valodas pamatus, soli pa solim attīstīsim runas prasmes, gramatisko pamatojumu un izrunu, kas palīdzēs Jums komunikācijā ar dāņiem.

Dāņu valodas kursu lektore: Eva Millere. 

Pašlaik Eva dzīvo Dānijā, kur aktīvi tiek pielietota dāņu valoda jau 8. gadu. Vēlme uzzināt par Dāņu kultūru, liela apņēmība iemācīties valodu un iekļauties dāņu darba vidē, motivēja Evu apgūt Dāņu valodu. Nepilnus 3 gadus vēlāk dāņu valodas studijas tika arī veiksmīgi pabeigtas.


Nodarbības notiks: Pirmdienās un Ceturtdienās plkst. 17:00 – 18:30.

Maksa par kursu (12 nodarbības – 24 ak. stundas): 100 euro, jeb 8,33 euro viena nodarbība (cena spēkā līdz 2022. gada 30. jūnijam).

Pieteikties LiepU Mūžizglītības nodaļā pie projektu koordinatores Viktorijas Ņikitinas, e-pasts: viktorija.nikitina@liepu.lv vai aizpildot pieteikšanās anketu: https://www.liepu.lv/lv/194/pieteiksanas-anketa-kursiem