Valodas

Ķīniešu valoda ar/ bez priekšzināšanām

Ķīniešu valoda ir viena no visvairāk runātākajām valodām pasaulē. Esi viens no tiem, kas ir spējīgs šajā valodā komunicēt. Mēs apgūsim valodas pamatus, kas ļaus saprasties ar cilvēkiem visā pasaulē un pavērs jaunas iespējas. Unikāla iespēja iepazīt valodu, kas lieliski izskatīsies arī tavā CV. Gaidām interesentus ar un bez priekšzināšanām.
Lektore Līva Hammonda

Līva ir pabeigusi Latvijas Universitātes Āzijas Studijas nodaļas sinoloģijas programmu. Desmit gadus pavadījusi Ķīnā, kur valoda lietota un izkopta ikdienas un darba dzīvē. Šobrīd Līva ir atgriezusies Latvijā, lai ar savām zināšanām un pieredzi dalītos ar ķīniešu valodas apguves interesentiem.Vieslektore Ju Čena ( )


Pasniedzēja Ju, kura dzīvo un strādā Šendženas pilsētā Ķīnā, ir ieguvusi biznesa vadības maģistra grādu Oregonas Valsts universitātē, ASV. Ķīniešu valodu viņa sākusi pasniegt no 2012. gada, kad universitātē ASV bija ķīniešu valodas kursu lektore. Šobrīd pasniedzēja Ju ir piekritusi strādāt ar ķīniešu valodas studentiem Liepājas Universitātē.


Nodarbības notiks:

Bez priekšzināšanām:

Trešdien 17.00 - 18.30

Svētdien 10.00 - 11.30


Ar priekšzināšanām

Ceturtdien 17.00 - 18.30