Aktualitātes

RADOŠO ZĪMĒŠANAS SEMINĀRU-PRAKTIKUMU CIKLS 2022. gadā

 • Priekšzināšanas cikla apmeklētājiem nav nepieciešamas, jābūt vienīgi vēlmei radoši izpausties un smelties jaunas, pozitīvas emocijas no mākslas radīšanas prieka!

  2022. gada 29.janvārī - Abstrakcija

  Semināra-praktikuma ietvaros katrs dalībnieks varēs radīt unikālu mākslas darbu - gleznu uz audekla, arī gadījumos, ja zīmēts ir tikai bērnībā, pateicoties unikālai apmācības metodei. Glezna tiks gleznota uz audekla ar akrila krāsām, īpašā gleznošanas  stilā, kuru jebkurš interesents varēs apgūt šajā nodarbībā.

                  Šāds zīmēšanas stils ir:

  • meditatīvs process, kas nomierina, mazina trauksmi un spriedzi caur krāsu pozitīvo ietekmi;
  • vairo pozitīvu un priekpilnu attieksmi pret dzīvi un atmodina radošumu.

   

  2022. gada 12. februārī - Vakara saulriets pie jūras

  Materiāli- audekls, eļļas krāsas.

  Dalībnieki  gleznos  jūras saulrieta ainavu pēc pasniedzēja iedotas fotogrāfijas. Jūras saulrieta ainavas gleznojumā tiks attēlotas vakara debesis, jūra un liedags. Darba gaitu grupas priekšā atainos uz audekla pasniedzējs soli pa solim, palīdzot dalībniekam katram individuāli. Dalībniekam nav jābūt ar iepriekšējām iemaņām gleznošanā, bet gan ar interesi un vēlmi iemācīties ko jaunu.

             

  Nodarbības notiks sestdienās,  no plkst. 10:00 (5 akad.stundas). Ierodoties uz nodarbībām, nepieciešams uzrādīt vakcinēšanās sertifikātu/ pārslimošanas apliecinājumu.

  Par katra semināra-praktikuma apmeklējumu tiks izsniegta apliecība.

  Maksa par 1 semināru praktikumu – EUR 35,00.

  !!!Nodarbības cenā ir iekļauti visi nepieciešamie materiāli gleznošanai - audekls, otas, krāsas.

  DALĪBNIEKU SKAITS IR IEROBEŽOTS!

   

  Semināru-praktikumu cikla vadītāja Gunta Krastiņa ir profesionāla māksliniece, mākslas maģistre, strādā Liepājas Universitātē par gleznošanas pasniedzēju, vada mākslas studiju Rucavā un ir mākslas biedrības ‘’Impasto’’ valdes priekšsēdētāja.

   

  Pieteikties LiepU Mūžizglītības nodaļā pie projektu koordinatores Viktorijas Ņikitinas  viktorija.nikitina@liepu.lv.