Semināri/ meistarklases

RADOŠO ZĪMĒŠANAS SEMINĀRU-PRAKTIKUMU CIKLS 2020.gada septembrī

Priekšzināšanas cikla apmeklētājiem nav nepieciešamas, jābūt vienīgi vēlmei radoši izpausties un smelties jaunas, pozitīvas emocijas no mākslas radīšanas prieka!


2020. gada 19. septembrī – Rozes gleznošana.

Materiāli- audekls, eļļa.

Dalībnieki iemācīsies galvenos shematiskos pamatprincipus rozes    gleznošanā, kā arī krāsu ieklāšanas paņēmienus zieda veidošanā. Tiks strādāts ar vienu rozes formu, kas aizņems visu audekla laukumu.  Pasniedzējs dalībnieku priekšā demonstrēs gleznošanas procesu soli pa solim un katram individuāli sniegs konsultācijas.  Dalībniekam nav jābūt ar iepriekšējām iemaņām gleznošanā, bet gan ar interesi un vēlmi iemācīties ko jaunu.

 

2020. gada 26. septembrī - Vakara saulriets pie jūras.

Materiāli- audekls, eļļas krāsas.

Dalībnieki  gleznos  jūras saulrieta ainavu pēc pasniedzēja iedotas fotogrāfijas. Jūras saulrieta ainavas gleznojumā tiks attēlotas vakara debesis, jūra un liedags. Darba gaitu grupas priekšā atainos uz audekla pasniedzējs soli pa solim, palīdzot dalībniekam katram individuāli. Dalībniekam nav jābūt ar iepriekšējām iemaņām gleznošanā, bet gan ar interesi un vēlmi iemācīties ko jaunu.

 

Nodarbības notiks sestdienās,  no plkst. 10:00 (5 akad.stundas).

Par katra semināra-praktikuma apmeklējumu tiks izsniegta apliecība.

Maksa par 1 semināru-praktikumu – EUR 32,00.

!!! Nodarbības cenā ir iekļauti visi nepieciešamie materiāli gleznošanai - audekls, otas, krāsas.

DALĪBNIEKU SKAITS IR IEROBEŽOTS!

 

Semināru-praktikumu cikla vadītāja Gunta Krastiņa ir profesionāla māksliniece, mākslas maģistre, strādā Liepājas Universitātē par gleznošanas pasniedzēju, vada mākslas studiju Rucavā un ir mākslas biedrības ‘’Impasto’’ valdes priekšsēdētāja.

 

Pieteikties LiepU Mūžizglītības nodaļā pie projektu koordinatores Viktorijas Ņikitinas, Lielā iela 14, 4. stāvs, 428. kab. Tālr. 29326676, e-pasts viktorija.nikitina@liepu.lv.

Attēlu galerija