Semināri/ meistarklases

Bezmaksas apmācības "Sociālo mediju komunikācija un reklāma"

Biedrība "Eurofortis" sadarbībā Latvijas Darba devēju konfederācija (LDDK) NORDPLUS programmas projekta “Be Digital” ietvaros organizē mācības cilvēkiem, kas vecāki par 50 gadiem, lai paaugstinātu konkurētspēju darba tirgū.


Mūsdienās ikvienam ir nepieciešamas digitālās kompetences, zināt, kā tās efektīvi izmantot, lai būtu sekmīgs darba meklētājs, vēlams darbinieks darba devējam vai veiksmīgs uzņēmējs. Patiesā problēma ir tā, ka parasti tiek gaidīts, ka cilvēki jau pārzina sociālos medijus bez jebkādas apmācības. To pārvaldīšanas prasmes cilvēki neiegūst paši no sevis, īpaši gados vecāki darbinieki (50 un vairāk), atšķirībā no gados jaunākiem sociālo mediju lietotājiem. Tāpēc projekta “Be Digital” ietvaros ir izveidots apmācību kurss, kur tiek aicinātas pieteikties personas, kas jūt vajadzību pēc teorētiskām, tehniskām un praktiskām zināšanām un vēlas apgūt darbam nepieciešamās digitālās kompetences.


Šīs apmācību programmas mērķi ir:

1. Nodrošināt ar sociālo mediju pamatiemaņām;

2. Atbalstīt sociālo mediju rīku un risinājumu izmantošanā, lai sasniegtu savus personiskos, profesionālos un organizatoriskos mērķus;

3. Palīdzēt atklāt, kā profesionāli un stratēģiski izmantot sociālos medijus.


Mācības sadalītas 4 lekciju kursos un notiks tiešsaistē platformā Zoom, piektdienās no plkst. 13:00 – 17.00 ar pauzi).


Mācību paredzētas šā gada 16., 23., 30. oktobrī un 6.novembrī.


Dalība mācībās ir bez maksas.


Nodarbību grafiks atrodams zemāk pievienotajā dokumentā.

Apmācību valoda – latviešu.


Lai piedalītos mācībās, jums būs nepieciešams dators.


Vietu skaits grupā ir ierobežots.


Mācībās var piedalīties tikai ar iepriekšēju reģistrēšanos. Pieteikšanās - aizpildot pieteikuma anketu tiešsaistē: https://forms.gle/2mQd2UxwMmC7i2wR6


Mācības organizē Biedrība Eurofortis sadarbībā Latvijas Darba devēju konfederācija (LDDK) NORDPLUS programmas projekta “Be Digital” ietvaros. Projekta nr. NPAD- 2019/10104.


Vairāk informācija par pašu projektu: https://be-digital-project.eu/


Kontaktinformācija: e-pasts: laura.vavilova@eurofortis.lv, tālrunis: 29196146.

Pievienotās datnes